Середа, 18 липня 2018 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Бізнес-форум «Business4Women» (20-21 вересня 2018 року) Бізнес-форум «Business4Women» (20-21 вересня 2018 року)
20.09.2018 15:18
«Business4Women» – це майданчик для діалогу, обміну досвідом, пошуку точок дотику ділових жінок, представників органів влади, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань.
коментарів: 0
детальніше →
Чи захистить держава бізнес від недобросовісних правоохоронців? (18 липня 2018 року) Чи захистить держава бізнес від недобросовісних правоохоронців? (18 липня 2018 року)
18.07.2018 13:42
Запрошуємо адвокатів, корпоративних юристів та фахівців в галузі кримінального процесуального права до участі в обговоренні цієї гарячої теми, яке відбудеться під час засідання Комітету з питань захисту бізнесу та прав власності ФРУ. Нагадаємо, 5 липня до порядку денного Верховної Ради України внесено законопроект №8490 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» («Маски-шоуСтоп»-2). Законопроект надає право суб’єктам господарювання та іншим особам, права та інтереси яких обмежуються під час досудового розслідування, оскаржувати дії, рішення або бездіяльність прокурорів та слідчих до суду. Відповідна ухвала слідчого судді є підставою для проведення службового розслідування та вирішення питання щодо притягнення винних осіб до відповідальності. Збитки, нанесені суб’єкту господарювання внаслідок дій, рішень або бездіяльності прокурорів та слідчих, відшкодовуються державою, яка може застосовувати право зворотної вимоги до винних осіб у разі встановлення в їх діях складу не лише кримінального правопорушення, а й за наявності ознак дисциплінарного проступку. Під час засідання Комітету обговорюватимуться наступні питання: 1. Чи запрацює на практиці механізм притягнення до відповідальності, передбачений законопроектом «Маски-шоуСтоп»-2»? 2. Законодавчі пропозиції щодо визначення реального механізму відшкодування державою шкоди, завданої компаніям протиправними діями службових осіб органів досудового слідства, оперативно-розшукової діяльності, органів прокуратури (у т.ч., підстави та випадки, за яких шкода підлягає відшкодуванню, та перелік видів завданих збитків). У засіданні Комітету з питань захисту бізнесу та прав власності ФРУ братимуть участь: Олена Сукманова, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена України Віктор Мороз, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Suprema Lex», адвокат Євген Петренко, адвокат, партнер Міжнародного правового центру EUCON Віталій Павленко, адвокат, голова адвокатського об’єднання "Павленко і Сергійчик" Ярослав Романчук, керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON Олександр Сидоренко, керуючий партнер юридичної компанії Alexandrov&Partners Дата і час: 18 липня 2018 року об 11.00 Місце проведення: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1 (метро Університет), конференц-зала, 4-й поверх Контактна особа - Наталя Гостєва (Департамент дерегуляції підприємницької діяльності Федерації), тел.: (044) 251-70-21. Попередня реєстрація обовязкова!
коментарів: 0
детальніше →
Круглий стіл: Круглий стіл: "Бізнес-асоціації України: можливості та виклики" (18 липня 2018 року)
18.07.2018 12:51
Запрошуємо українські галузеві та бізнес-асоціації на круглий стіл: "БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЇ В УКРАЇНІ: МОЖЛИВОСТІ ТА ВИКЛИКИ". В рамках заходу ви дізнаєтесь про: - Результати дослідження про стан залучення та зацікавленість в об’єднанні в асоціації представників місцевого бізнесу. - Можливості для бізнес-асоціацій в Україні: зростання, співпраця, експорт. - Успішні приклади дісльності діяльності бізнес-об’єднань: Спілка малих та середніх експортерів; Спілка українських підприємців; Клуб ділових людей. Також у програмі - проведення майстер-класів: - Досвід лобіювання інтересів членів бізнес-асоціації. - Розробката надання послуг для членів бізнес-асоціації КОЛИ: 18 липня 2018 р., м. Київ ДЕ: Конференц-зал «Париж», 2-й поверх, Готель Іbis Київ Вокзал, вул. Ползунова 6 РЕЄСТРАЦІЯ - за посиланням (лише для представників асоціацій та об'єднань): https://goo.gl/8ojqMz
коментарів: 0
детальніше →
Круглий стіл в рамках проекту “Громадський контроль та підзвітність у боротьбі із економічними злочинами” (9.07.2018) Круглий стіл в рамках проекту “Громадський контроль та підзвітність у боротьбі із економічними злочинами” (9.07.2018)
9.07.2018 12:25
Запрошуємо представників державних органів, бізнесу, експертної спільноти, громадянського суспільства та медіа взяти участь у круглому столі, присвяченому дослідженню наявних проблем у боротьбі із економічними злочинами. Дата проведення: 9 липня, понеділок, з 10:00 до 12:30 Місце проведення: готель Президент (зал Предслава), вул. Госпітальна 12, Київ Програма заходу: Виступи з презентаціями: Дмитро Яблоновський, заступник виконавчого директора Центру економічної стратегії: презентація дослідження; Gerhart Baum, екс-міністр внутрішніх справ ФРН: презентація європейського досвіду щодо повноважень правоохоронних органів спеціального призначення, що забезпечують державну безпеку та розподілу функцій боротьби з економічними злочинами; Сергій Лещенко, народний депутат України, огляд законодавчих ініціатив щодо розподілу функцій боротьби з економічними злочинами. Виступи з позиціями: Сергій Мільман, засновник Youcontrol Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції До виступів також запрошені представники міжнародних організацій, державних органів, бізнесу. Модератор – Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Ukraine Робочі мови: українська, німецька, англійська. Забезпечується синхронний переклад. Попередня акредитація для медіа до 12:00, 06.07 – +380664505466, press@ces.org.ua (Валерія Сєлєзєнєва) Реєстрація на захід Захід відбудеться за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.
коментарів: 0
детальніше →
Семінар для підприємців «Як знайти бізнес-партнера в ЄС?» (05.07.2018, Івано-Франківськ) Семінар для підприємців «Як знайти бізнес-партнера в ЄС?» (05.07.2018, Івано-Франківськ)
5.07.2018 11:36
5 липня о 15:00 в Івано-Франківську Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу, експертів з питань торгівлі та усіх зацікавлених узяти участь у семінарі про можливості для українських підприємців знайти бізнес-партнерів у Європі та підвищити свою конкурентоспроможність на ринку ЄС. Коли? 5 липня 2018 року, 15:00–18:00 Де? м. Івано-Франківськ, Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Галицька, 63-А) Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації . Основні теми заходу: переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises) – європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва презентація Erasmus for Young Entrepreneurs (Еразмус для молодих підприємців) – програми ЄС з міжнародного обміну для молодих або чинних підприємців діяльність Центру підтримки бізнесу в Івано-Франківську у виході на ринки ЄС та пошуку партнерів у Європі Серед головних експертів семінару: Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України Андрій Ремізов, головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва Управління підприємництва, Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Назар Дзюбанюк, директор компанії «Елітфіто» та інші. Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до: Станіслава Королькова, тел. +38(099)455 23 75, skorolkov@internews.ua або до Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, osavenko@internews.ua
коментарів: 0
детальніше →
1 2 3 4 5 91
НАШІ ПАРТНЕРИ