Вівторок, 20 лютого 2018 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
10-11 травня 2018 року в Польщі відбудеться VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу». 10-11 травня 2018 року в Польщі відбудеться VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу».
10.05.2018 10:04
10-11 травня 2018 року в Польщі відбудеться VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу». Перший день форуму пройде 10 травня 2018 року у Варшаві, другий – 11 травня 2018 року в Гданську. Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі» – це щорічна масштабна подія, яка вже четвертий рік поспіль служить майданчиком для обміну ідеями та досвідом між представниками держаних органів влади та бізнесом Польщі і України. В рамках заходу заплановано обговорити широкий спектр актуальних питань польсько-українського економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, перспективи співробітництва в галузі сільського господарства, авіації, залізничного сполучення, внутрішнього водного та морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості. Цьогорічний форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща, Консульства України в Гданську та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань транспорту. Реєстрація на сайтах організаторів: www.eucon.ua; www.ukrbizpol.org.
коментарів: 0
детальніше →
У Сумах відбудеться Форум ділових кіл України (27.03.2018) У Сумах відбудеться Форум ділових кіл України (27.03.2018)
27.03.2018 12:31
27 березня 2018 року представники бізнес-асоціацій України, що представляють різні галузі підприємництва, а також інших громадських об’єднань, зберуться на ФОРУМ ДІЛОВИХ КІЛ УКРАЇНИ, щоб напрацювати порядок денний для досягнення реальних змін у створенні сприятливих умов для розвитку бізнесу, зупинення деструктивних впливів з боку лобістів олігархічних структур. Захід відбудеться в м. Суми в приміщені Конгрес – холу Сумського державного університету за адресою: м. Суми вул. Покровська буд.9/1, великий зал засідань, 2 поверх. Початок форуму об 11 год. До обговорення пропонуються актуальні теми розвитку МСБ: податкові перевірки, реєстрація податкових накладних, готівкові розрахунки, підтримка сільськогосподарських виробників, формування тарифів для МСБ природними монополіями тощо. Для участі у форумі перейти за лінком «РЕЄСТРАЦІЯ» Проблемні питання, вимоги, пропозиції для обговорення під час Форуму просимо надсилати на лінк «ПРОПОЗИЦІЇ» ДО 01.03.2018 За словами організаторів заходу, головною метою зібрання є напрацювати пропозиції щодо вирішення найбільших проблем, від яких сьогодні потерпає малий бізнес. «Малий бізнес стурбований відсутністю державної політики з підтримки розвитку підприємництва в Україні, — зазначила координатор Коаліції малого та середнього бізнесу в Сумській області Світлана Іченська. — Натомість неозброєним оком видно тенденцію до збільшення тиску на малий та середній бізнес, відсутність створення сприятливих умов для розвитку виробництва. Законодавці більше переймаються створенням тепличних умов для розвитку олігархічних структур й утиску дрібних та середніх підприємств. У Верховній Раді України роками лежать законопроекти, яких потребує малий та середній бізнес, а тим часом приймаються лобістські закони, які нищать залишки підприємницької ініціативи, змушують закривати існуючі підприємства та шукати по світах кращої долі». До участі у Форумі запрошені представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народні депутати України, керівники бізнес-асоціацій і громадських спілок малого та середнього бізнесу, підприємці, представники місцевих та центральних ЗМІ. Контактна особа: Світлана Іченська, координатор коаліції МСБ Сумської області тел. +38-066-248-2184
коментарів: 0
детальніше →
21 лютого, вперше в Україні, в рамках найбільшої європейської події в галузі індустріальної політики – European Union Industry Day – відбудеться ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «Український бізнес в системі європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей» 21 лютого, вперше в Україні, в рамках найбільшої європейської події в галузі індустріальної політики – European Union Industry Day – відбудеться ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «Український бізнес в системі європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей»
21.02.2018 10:54
21 лютого, вперше в Україні, в рамках найбільшої європейської події в галузі індустріальної політики – European Union Industry Day – відбудеться ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «Український бізнес в системі європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей» EU Industry Day - це унікальний щорічний форум, що цього року відбудеться у Брюсселі 22-23 лютого, спрямований на обговорення сучасних викликів, можливостей та трендів розвитку європейської індустріальної політики. В ньому беруть участь керівники інституцій ЄС, провідних промислових підприємств, бізнес- об’єднань, дослідницьких та інноваціийних організацій, інститутів громадянського суспільства Європейський регіональний форум у Києві - це безпрецедентна можливість для українського бізнесу долучитись до процесів формування європейської індустріальної політики в рамках офіційного комунікативного майданчику у Києві під брендом «EU Industry Day» У РАМКАХ ФОРУМУ ВІДБУДУТЬСЯ ПЛЕНАРНА ТА 4 ТЕМАТИЧНІ СЕСІЇ: - Виклики та можливості для розвитку Індустрії 4.0 в Україні в результаті колаборації між корпоративним сектором, малим та середнім бізнесом, науково-дослідними центрами та владою; - Автомобільна промисловість та машинобудування у системі побудови європейських ланцюгів доданої вартості; - Потенціал українського аерокосмічного сектору для розвитку спільних із ЄС стратегічних проектів; - Поточний стан та перспективи розвитку логістичних та інфраструктурних проектів в контексті підвищення конкурентоспроможності європейської продукції на глобальних ринках. ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДУ: • ЕМХ Індустрія 4.0»: ✓ Українсько- Ізраїльський інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр; ✓ Інститут професійного лобіювання та адвокасі; • Торгово-промислова палата України; • Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України; • Асоціація підприємств промислової автоматизації; • Асоціація «Український логістичний альянс» За підтримки: • Офісу реформ Кабінету Міністрів України; • Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 21 лютого 2018 року Торгово-промислова палата України м. Київ, вул. Велика Житомирська 33 Участь безкоштовна за умови реєстрації на сайті http://euindustryday.in.ua/
коментарів: 0
детальніше →
Круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення» Круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення»
15.02.2018 15:54
15 лютого 2018 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення», присвячений аналізу та пошуку шляхів вирішення найактуальніших проблемних питань, що виникають між суб'єктами господарської діяльності і правоохоронними, а також контролюючими органами.Тиск на бізнес з боку фіскальної служби шляхом призначення безпідставних перевірок і ревізій під час провадження досудового розслідування кримінальних проваджень - вже досить поширена проблема в сфері господарської діяльності. Часто цей механізм зводиться до перешкоджання законній діяльності підприємств з метою отримання незаконної вигоди посадовими особами. Дана проблема дуже негативно відображається на бізнес-кліматі всередині країни і зовнішньому іміджі України як майданчика для ведення господарської діяльності. Теми для обговорення: - Податкові перевірки в кримінальному провадженні. Основні аспекти призначення, проведення та оскарження їх результатів. - Відмова в реєстрації контролюючим органом податкових накладних. Проблемні питання, порядок і особливості адміністративного та судового оскарження. Учасники: представники бізнесу, члени Торгово-промислової палати України, представники ЮК «Правова та економічна безпека», адвокати за профілем, колишні і діючі представники фіскальної служби, представники прокуратури і представники інших структур, які мають відношення до обговорюваного процесу на практиці . Інформаційним партнером заходу є інтернет-портал «The Економіст». Свої пропозиції щодо участі та теми можливих виступів надсилайте до 9 лютого 2018 року по e-mail: editor@economistua.com або pradomax@gmail.com. За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 044 584-28-31. Контактна особа - Олександра Теодорівна Коваленко.
коментарів: 0
детальніше →
15 лютого – Круглий стіл «Українські реалії проектування. Вектор розвитку» 15 лютого – Круглий стіл «Українські реалії проектування. Вектор розвитку»
15.02.2018 11:34
Проектування об’єктів будівництва – питання безпеки кожного українця. Обсяг ринку складає більше 1 млрд грн на рік, сфера має високу додану вартість і вимагає висококваліфікованого кадрового забезпечення. Проте система підготовки та сертифікації спеціалістів за багатьма напрямками в Україні взагалі відсутня. Чинне регулювання провокує зловживання з боку регуляторів, необґрунтовано ускладнює процедуру погодження та затвердження документації та не забезпечує захисту авторського права. Як змінити застарілу систему професійної атестації та підготовки спеціалістів? Що заважає запровадженню сучасних технологій та європейських стандартів на ринку проектування? Як побудувати ефективну систему управління ризиками та запровадити прозору процедуру погодження, затвердження та експертизи проектної документації? Відповіді та шляхи вирішення проблем ринку держава та бізнес спільно шукатимуть 15 лютого під час Круглого столу «Українські реалії проектування. Вектор розвитку». У заході візьмуть участь: Максим Нефьодов, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Лев Парцхаладзе, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Маттіас Хальдер, Керівник проекту EU4Business | FORBIZ Володимир Гусаков, Президент Національної Спілки Архітекторів України Віктор Ширяєв, Головний архітектор ТОВ «МІСЬКЦИВІЛЬПРОЕКТ» Олександр Чижевський, Директор ДП “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД” Олексій Гончарук, Глава BRDO Олена Шуляк, Керівник сектору “Будівництво”, BRDO Експерти BRDO підготували системний перегляд якості регулювання ринку у Зеленій книзі «Аналіз ефективності регулювання ринку проектування об’єктів будівництва» і виносять його на публічну дискусію. Детально – на www.regulation.gov.ua. Долучайтеся до діалогу! Місце: м. Київ, Будинок архітектора (вул. Грінченка, 7) Час: 10:00 – 12:00, 15 лютого 2018 р. Програма заходу тут. Реєстрація за посиланням. Детальна інформація за номером: 063 440 47 07. Акредитація ЗМІ на o.kurbashnova@brdo.com.ua або за телефоном 099 256 59 56.
коментарів: 0
детальніше →
1 2 3 4 5 83
НАШІ ПАРТНЕРИ