Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://rv.radakmu.org.ua)
Головна → Продуктові ринки в Україні хочуть відкрити, незважаючи на карантин

24.03.2020 19:16
Продуктові ринки в Україні хочуть відкрити, незважаючи на карантин Продуктові ринки в Україні хочуть відкрити, незважаючи на карантин

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України підтримало ідею відновити роботу продовольчих ринків під час всеукраїнського карантину. Про це повідомила прес-служба відомства.

“Ми виступаємо за те, щоб не обмежувати продовольчі ринки, крім того, в цей перелік важливо додати реалізацію насіння, засобів захисту рослин, саджанців та ветпрепаратів”, – заявив заступник міністра Тарас Висоцький.

Він уточнив, що підприємства сільського господарства та харчової промисловості під час карантину продовжать працювати.

“Підприємства, що працюють у сфері сільського господарства та харчової промисловості, мають особливу важливість для забезпечення продовольчої безпеки, тому їхня діяльність не буде обмежуватися”, – сказав Висоцький.

Нагадаємо, в Україні з 12 березня по 3 квітня діє карантин. У країні припинили працювати всі навчальні та розважальні заклади, великі торгові точки (крім продуктових магазинів і аптек), а також було зупинено роботу метро, ​​міжміського автобусного і залізничного сполучення.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/467640/produktovi-rynky-v-ukrayini-hochut-vidkryty-nezvazhayuchy-na-karantyn

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://rv.radakmu.org.ua/view/6474