Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://rv.radakmu.org.ua)
Головна → На сайті Кабміну тепер можна побачити, у скільки обійдуться бюджету законопроєкти

4.08.2020 10:54
На сайті Кабміну тепер можна побачити, у скільки обійдуться бюджету законопроєкти На сайті Кабміну тепер можна побачити, у скільки обійдуться бюджету законопроєкти

Уряд відкрив для громадян свої висновки щодо зареєстрованих у Раді законопроєктів, у тому числі висновки Міністерства фінансів щодо їх впливу на показники бюджету.

Про запуск на сайті Кабміну розділу “Взаємодія з Верховною Радою України” повідомив у Телеграм міністр КМУ Олег Немчінов.

“Відсьогодні на Урядовому порталі можна ознайомитися з наявними висновками Кабінету Міністрів України, позиціями міністерств, інших центральних органів виконавчої влади щодо зареєстрованих у Верховній Раді України законопроєктів, а також висновками Міністерства фінансів щодо їх впливу на показники бюджету”, – написав Немчінов.

Крім того, відповідно до календарних планів Верховної Ради буде розміщуватися інформація про участь членів уряду, посадових осіб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, у пленарних засіданнях та засіданнях комітетів ВР.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/475834/na-sajti-kabminu-teper-mozhna-pobachyty-u-skilky-obijdutsya-byudzhetu-zakonoproyekty

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://rv.radakmu.org.ua/view/6658