Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://rv.radakmu.org.ua)
Головна → Уряд затвердив вимоги до оформлення і використання митних декларацій

5.08.2020 21:10
Уряд затвердив вимоги до оформлення і використання митних декларацій Уряд затвердив вимоги до оформлення і використання митних декларацій

Кабінет Міністрів затвердив вимоги до оформлення і використання митних декларацій окремих типів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

У міністерстві пояснили, що рішення ухвалене на виконання закону “Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи” та Митного кодексу.

Постановою затверджено положення про митні декларації окремих типів, в якому визначено вимоги до оформлення і використання митних декларацій окремих типів, форму транзитного супровідного документа. Також внесено зміни до Положення про митні декларації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 21 травня 2012 року № 450.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Верховна Рада ухвалила Закон “Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи”. Закон передбачає приєднання до відповідної Конвенції після успішного тестування Системи спільного транзиту (NCTS) в Україні (процес триватиме близько року). Членами цієї Конвенції є 35 країн.

У квітні 2010 року підрозділи Держмитслужби розпочали тестування софту для приєднання до NCTS, завдяки чому український бізнес зможе подавати одну митну декларацію при переміщенні вантажу 35 країнами.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/475986/uryad-zatverdyv-vymogy-do-oformlennya-i-vykorystannya-mytnyh-deklaratsij

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://rv.radakmu.org.ua/view/6661