Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://rv.radakmu.org.ua)
Головна → Бізнес отримав 48 млрд грн через Фонд розвитку підприємництва

11.06.2021 12:41
Бізнес отримав 48 млрд грн через Фонд розвитку підприємництва Бізнес отримав 48 млрд грн через Фонд розвитку підприємництва

Загальний обсяг фінансової підтримки малого та середнього бізнесу за всіма програмами Фонду розвитку підприємництва становить майже 48 млрд грн.

Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко на презентації річного звіту ФРП.

Стежте за економічними новинами в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути завжди в курсі всіх фінансових подій.

«Загальний обсяг фінансової підтримки малого бізнесу України за всіма програмами ФРП становить близько 48 млрд грн. Ми ставимо акцент на розвитку мікро, малих та середніх підприємств, від успішного функціонування яких залежить добробут більшості громадян», – зазначив він.

Завдяки ФРП в Україні реалізується ціла низка програм з підтримки фінансування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), а також розвитку малого бізнесу загалом.


Інфографіка: Мінфін

«Це дає нам підстави для запровадження нових проєктів – не лише за підтримки уряду Німеччини, а й інших міжнародних фінансових організацій», – підкреслив Марченко.

ФРП реалізує кредитні програми із залученням коштів допомоги уряду Німеччини, програму Financeast за підтримки Євросоюзу, а також держпрограму «Доступні кредити 5–7–9%».

З 1996 року українські підприємці отримали 163 991 кредит на 29,3 млрд грн у межах кредитних програм, що реалізуються зокрема за рахунок позик уряду Німеччини, наданих Міністерству фінансів через Німецький банк розвитку KfW.

Мінфін зацікавлений у розширенні обсягів підтримки фінансування ММСП через нові програми ФРП. З цією метою у грудні 2020 року міністерство підписало з урядом Німеччини генеральну угоду про фінансове співробітництво, до якої увійшла велика кількість нових проєктів та програм.

Однією з таких програм стане нова кредитна програма з підтримки фінансування енергоефективних проєктів ММСП, яка реалізовуватиметься через Німецький банк розвитку KfW у співпраці з ЄС, який надав Україні фінансову допомогу на хеджування валютних ризиків у межах ініціативи EU4Business.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/494664/biznes-otrymav-48-mlrd-grn-cherez-fond-rozvytku-pidpryyemnytstva

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://rv.radakmu.org.ua/view/6677