Понеділок, 24 лютого 2020 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 10.09.2019 15:05

Президент України Володимир Зеленський доручив новому уряду у співпраці з новим складом парламенту поліпшити бізнес-клімат у країні, переглянути трудове законодавство та запровадити єдину систему електронних послуг....-- Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Милованов розповів про два напрямки реалізації програми Милованов розповів про два напрямки реалізації програми "інвестиційна няня"
21.02.2020 16:59
Програма “Інвестиційна няня” має два напрямки, один з яких вже запущено, зокрема, триває операційна робота. Також наразі уряд розробляє необхідні законопроекти. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов.
читати далі →
У Київській області створили Раду інвесторів, - губернатор У Київській області створили Раду інвесторів, - губернатор
21.02.2020 16:57
Рада інвесторів провела перше засідання 19 лютого Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Олексій Чернишов виступив з ініціативою створити Раду інвесторів за участю найбільших українських і міжнародних компаній, 19 лютого - рада провела перше засідання. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу КОДА.
читати далі →
Дмитро Кулеба офіційно направить ЄС пропозиції України щодо участі в Європейській зеленій угоді Дмитро Кулеба офіційно направить ЄС пропозиції України щодо участі в Європейській зеленій угоді
20.02.2020 17:22
Україна невдовзі офіційно направить ЄС пропозиції щодо своєї участі в реалізації Європейської зеленої угоди, магістрального напряму розвитку ЄС, який передбачає перехід європейського континенту до кліматично-нейтральної економіки до 2050 року. Про підготовку таких пропозицій йшлося у четвер, 20 лютого, у Кабінеті Міністрів України на установчому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань подолання наслідків змін клімату під головуванням віцепрем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби.
читати далі →
Новому трудовому законодавству бути! Новому трудовому законодавству бути!
20.02.2020 16:39
17 лютого відбувся круглий стіл з питань нового трудового законодавства, за участі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, Голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, заступниці Міністра економіки Свириденко Юлії, експертів з трудового права, представників аналітичних центрів та представників бізнес-асоціацій УРБ.
читати далі →
ТОП-10 товарів українського експорту: більшість — агропродукція ТОП-10 товарів українського експорту: більшість — агропродукція
20.02.2020 16:30
Сільськогосподарська продукція займає лідируючі місця у ТОП-10 товарів, що експортувалися з України в 2019 р. Про це заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства — торговий представник України Тарас Качка повідомив на своїй сторінці в Facebook.
читати далі →
Кабмін ухвалив законопроект про зменшення промислового забруднення Кабмін ухвалив законопроект про зменшення промислового забруднення
19.02.2020 13:11
Цей законопроект передбачає інтегрований дозвіл для великих підприємств, які є найбільшими забруднювачами довкілля. Інтегрований дозвіл - це перелік вимог до обсягів забруднення та необхідних заходів для зменшення впливу підприємств на довкілля.
читати далі →
Уряд створив Координаційний центр з питань промисловості Уряд створив Координаційний центр з питань промисловості
19.02.2020 13:06
Кабінет міністрів створив Координаційний центр з питань промисловості, мета якого вирішення проблем галузі та запобігання кризовим ситуаціям. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі.
читати далі →
В Україні вперше буде складено рейтинг міст за сприятливістю бізнес-клімату В Україні вперше буде складено рейтинг міст за сприятливістю бізнес-клімату
18.02.2020 12:14
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України взяло участь у презентації Індексу конкурентоспроможності міст (ІКМ), розробленого Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (USAID КЕУ) спільно з компанією Інфо Сапієнс, а також Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Індекс конкурентоспроможності міст - аналітичний інструмент для комплексної оцінки місцевого бізнес-клімату та ефективності економічного врядування та складання відповідного рейтингу.
читати далі →
Кабмін запустив проєкт електронної акцизної марки Кабмін запустив проєкт електронної акцизної марки
18.02.2020 12:02
Кабінет Міністрів затвердив зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, розроблені Міністерством фінансів спільно з Мінцифрою, ДПС, командою «ДІЯ» та ДУ ВПФ.
читати далі →
Круглий стіл  “ПІДСУМКИ АДВОКАЦІЇ ОБ’ЄДНАНЬ БІЗНЕСУ ТА ПЛАНИ НА 2020” Круглий стіл “ПІДСУМКИ АДВОКАЦІЇ ОБ’ЄДНАНЬ БІЗНЕСУ ТА ПЛАНИ НА 2020”
17.02.2020 14:02
Протягом 2019 року українські бізнес-асоціації об’єднались у Національну бізнес-коаліцію (НБК) і сформували низку пріоритетів, які було реалізовано у вигляді законопроєктів та прийнято парламентом. Мова йде, зокрема, про ініціативи щодо податкової прозорості, реформи податкової та митної служб, підняття граничних оборотів для ФОП, верифікації соціальних виплат та пенсій, анті-BEPS, приведення штрафів за трудовими перевірками до оптимального рівня тощо.
читати далі →
2020-02-24T04:40:51+02:00 ERR (3): Database error. Code "1064", message "Mysqli prepare error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near '' at line 1"
НАШІ ПАРТНЕРИ