Вівторок, 21 листопада 2017 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Державна регуляторна служба України затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік Державна регуляторна служба України затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік
19.11.2017 14:44
Наказом Державної регуляторної служби України від 16.11.2017 №139 затверджено План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік.
коментарів: 0
читати далі →
Верховна Рада ухвалила урядовий проект закону щодо протидії будь-якому безпідставному тиску на українські підприємства Верховна Рада ухвалила урядовий проект закону щодо протидії будь-якому безпідставному тиску на українські підприємства
16.11.2017 14:32
Верховна Рада України ухвалила підготовлений Кабінетом Міністрів України проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування (№7275), який надає інструменти протидії будь-якому безпідставному тиску на українські підприємства, в тому числі тиску з боку правоохоронних органів. «За» відповідне рішення проголосували 312 народних депутатів.
коментарів: 0
читати далі →
ІІІ українсько-литовський економічний форум ІІІ українсько-литовський економічний форум
16.11.2017 13:22
взяти участь в роботі ІІІ українсько-литовського економічного форуму, який відбудеться 8 грудня 2017 року в рамках візиту Президента України П.Порошенка до Литовської Республіки. Проект програми додається.
коментарів: 0
читати далі →
ПРЕС-РЕЛІЗ: 22-23 листопада в Києві відбудеться Київський світовий хірургічний конгрес‘ 17 ПРЕС-РЕЛІЗ: 22-23 листопада в Києві відбудеться Київський світовий хірургічний конгрес‘ 17
14.11.2017 19:41
22-23 листопада 2017 року у м. Києві відбудеться Київський світовий хірургічний конгрес ‘17. Головною ідеєю даного заходу є створення найбільшої в Україні міжнародної дискусійної платформи, що об’єднає українських хірургів зі всього світу у сфері невідкладної, травматичної воєнної хірургії.
коментарів: 0
читати далі →
ОПИТУВАЛЬНИК ДЛЯ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ ОПИТУВАЛЬНИК ДЛЯ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ
14.11.2017 13:09
Просимо Вас взяти участь у інтерактивному опитуванні, метою якого є оцінка перших результатів реформи системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Опитувальник включає окремі питання для оцінки рівня бюрократичного тиску з боку системи державного нагляду (контролю) на бізнес.Опитування проводиться Програмою USAID “Лідерство в економічному врядуванні” спільно з Державною регуляторною службою України. Опитування є анонімним, всі відповіді будуть оброблені і використовуватимуться тільки в узагальненому вигляді.
коментарів: 0
читати далі →
Глава Уряду сподівається на якнайшвидше ухвалення Парламентом проекту закону щодо протидії тиску на бізнес Глава Уряду сподівається на якнайшвидше ухвалення Парламентом проекту закону щодо протидії тиску на бізнес
14.11.2017 12:50
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається на якнайшвидше ухвалення Верховною Радою України урядового законопроекту щодо протидії будь-якому безпідставному тиску на українські підприємства, в тому числі тиску з боку правоохоронних органів. Про це Глава Уряду сказав під час зустрічі з представниками основних бізнес-асоціацій України та підприємницьких об’єднань.
коментарів: 0
читати далі →
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо покращення умов застосування реєстраторів розрахункових операцій Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо покращення умов застосування реєстраторів розрахункових операцій
14.11.2017 12:41
Метою зазначеного законопроекту є, по-перше, запровадження механізму підтримки малого бізнесу в частині витрат на придбання реєстраторів розрахункових операцій, по-друге, усунення законодавчих прогалин у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій при дистанційній торгівлі.
коментарів: 0
читати далі →
Торгово-промислова палата України (далі – ТПП України) запрошує вас прийняти участь в інформаційному заході. Торгово-промислова палата України (далі – ТПП України) запрошує вас прийняти участь в інформаційному заході.
13.11.2017 12:16
В контексті ратифікації Угоди про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)” та затвердження цієї Угоди Президентом України, Торгово-промислова палата України разом з Інститутом фізики НАН України (члени Консорціуму «EEN-Ukraine») організовують інформаційний день для українських компаній, підприємців та підприємств стосовно можливостей мережі EEN, як невід’ємної складовою програми COSME.
коментарів: 0
читати далі →
Розвиток економіки стає основним пріоритетом роботи влади, - Прем'єр-міністр Розвиток економіки стає основним пріоритетом роботи влади, - Прем'єр-міністр
13.11.2017 09:15
Розвиток економіки стає основним пріоритетом роботи влади, - Прем'єр-міністр
коментарів: 0
читати далі →
Експертний медіа хаб «Індустрія 4.0» проводить опитування окремих провідних вітчизняних підприємств щодо поточного стану та існуючих перешкод на шляху до наступного етапу цифрової трансформації промисловості. Експертний медіа хаб «Індустрія 4.0» проводить опитування окремих провідних вітчизняних підприємств щодо поточного стану та існуючих перешкод на шляху до наступного етапу цифрової трансформації промисловості.
11.11.2017 10:52
Шановні колеги! Експертний медіа хаб «Індустрія 4.0» проводить опитування окремих провідних вітчизняних підприємств щодо поточного стану та існуючих перешкод на шляху до наступного етапу цифрової трансформації промисловості. Отримані дані будуть покладені в основу рекомендацій для профільних органів державної влади та Офісу реформ КМУ з метою їх включення до низки програмних документів з розвитку Індустрії 4.0 в Україні.
коментарів: 0
читати далі →
1 2 3 4 5 441
НАШІ ПАРТНЕРИ