П'ятниця, 3 липня 2020 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 10.09.2019 15:05

Президент України Володимир Зеленський доручив новому уряду у співпраці з новим складом парламенту поліпшити бізнес-клімат у країні, переглянути трудове законодавство та запровадити єдину систему електронних послуг....-- Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Держава втратить понад 9 млрд грн через різке підвищення акцизів (дослідження) Держава втратить понад 9 млрд грн через різке підвищення акцизів (дослідження)
2.07.2020 15:53
Підвищення акцизів на вироби для систем нагрівання тютюну відразу у понад чотири рази призведе до втрат державного бюджету на суму понад 9 млрд грн через зростання обсягів тютюнової контрабанди та переключення частини споживачів на менш прозорий ринок електронних сигарет.
коментарів: 0
читати далі →
Вперше в Україні Уряд легалізував розвиток КСВ напрямку Вперше в Україні Уряд легалізував розвиток КСВ напрямку
2.07.2020 15:48
Сьогодні на засіданні Кабміну було затверджено План заходів задля сприяння розвитку корпоративної соціальної відповідальності в країні. План заходів було розроблено на виконання відповідної державної Концепції з КСВ на період до 2030 року. Концепція була також вперше в Україні прийнята в січні цього року.
коментарів: 0
читати далі →
Закон про Закон про "спліт": що змінюється для банків, МФО, та їхніх клієнтів (інфографіка)
1.07.2020 14:36
З 1 липня 2020 року почався новий етап розвитку – набрав чинності закон про “спліт”. Про це повідомили у пресслужбі Національного банку України.
коментарів: 0
читати далі →
В Офісі президента представили законопроєкт про «інвестиційних нянь» В Офісі президента представили законопроєкт про «інвестиційних нянь»
1.07.2020 14:19
Заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів представила законопроєкт про підтримку та стимулювання інвестицій. На засіданні Національної ради реформ Ковалів зазначила, що основою документа стала ідея, яку президент назвав «інвестиційними нянями».
коментарів: 0
читати далі →
Рівень тіньової економіки в Україні впав нижче 30% Рівень тіньової економіки в Україні впав нижче 30%
30.06.2020 18:59
Рівень тіньової економіки у 2019 році склав 28% від обсягу офіційного валового внутрішнього продукту (ВВП) України. Це на 3% менше за показник 2018 року. Про це свідчать попередні розрахунки Мінекономіки.
коментарів: 0
читати далі →
Використання дронів у сільському господарстві буде врегульовано на законодавчому рівні Використання дронів у сільському господарстві буде врегульовано на законодавчому рівні
30.06.2020 18:48
Можливість використання безпілотних літальних апаратів (БЛА) для виявлення шкідливих організмів, внесення засобів захисту рослин та інші питання пов'язані з можливостями БЛА обговорили сьогодні на робочій нараді представників Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Державної авіаційної служби України та профільних асоціацій.
коментарів: 0
читати далі →
На Івано-Франківщині створять м'ясо-ковбасний кластер На Івано-Франківщині створять м'ясо-ковбасний кластер
26.06.2020 14:15
Букачівська ОТГ Івано-Франківської області планує створити перший в Україні м'ясо-ковбасний кластер. Про це повідомила під час презентації результатів проєкту СУП та Програми U-LEAD з Європою «ОТГ та БІЗНЕС: шляхи сприяння взаємодії» провідний спеціаліст Букачівської ОТГ Тамара Гаргат.
коментарів: 0
читати далі →
Експертне обговорення пріоритетних законодавчих ініціатив “ЗАГУБЛЕНІ” В ПАРЛАМЕНТІ: ПОВЕРНЕННЯ КОРИСНИХ ІНІЦІАТИВ Експертне обговорення пріоритетних законодавчих ініціатив “ЗАГУБЛЕНІ” В ПАРЛАМЕНТІ: ПОВЕРНЕННЯ КОРИСНИХ ІНІЦІАТИВ
26.06.2020 14:09
ГО «Центр громадської експертизи» запрошує Вас узяти участь в експертному обговоренні "ЗАГУБЛЕНІ" В ПАРЛАМЕНТІ: ПОВЕРНЕННЯ КОРИСНИХ ІНІЦІАТИВ. Серія 4. Конкуренція та доступ до ринків", яке відбудеться у середу, 30 червня 2020 року о 15:30 в Українському кризовому медіа-центру (на платформі Zoom).
коментарів: 0
читати далі →
В Україні створено Реєстр роздрібних цін та дашборд В Україні створено Реєстр роздрібних цін та дашборд
24.06.2020 13:57
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення, необхідні для запобігання поширенню коронавірусу. Документ передбачає необхідність здійснення декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення на окремі категорії товарів.
коментарів: 0
читати далі →
Мін’юст запроваджує “червону кнопку” проти рейдерства Мін’юст запроваджує “червону кнопку” проти рейдерства
24.06.2020 13:45
У Міністерстві юстиції обіцяють оперативно зупиняти протиправні дії державних реєстраторів.
коментарів: 0
читати далі →
1 2 3 4 5 568
НАШІ ПАРТНЕРИ